Spor Şube Müdürlüğü

(Spor Şube Müdürlüğü)

Spor Şube Müdürlüğü

Üniversitemize bağlı spor tesislerinde; Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu ile diğer okulların dersleri dışında, Üniversitemiz öğrenci ve personelinin boş zamanlarında spor yaparak en iyi şekilde değerlendirmeleri, Üniversite Sporları Federasyonunun her yıl düzenlediği spor müsabakalarına üniversitemiz takımlarının hazırlandığı, çeşitli kursların ve spor şenliklerinin yapılması sağlanmaktadır.

25. Yıl Kapalı Yüzme Havuzu

25. yıl kapalı yüzme havuzu 2003 yılında hizmete girmiştir. Kapalı yüzme havuzu'nda kondisyon salonu, güneşlenme terası, soyunma ve duş kabinleri, bay ve bayan sauna, fitness ile 2 adet açık kort tenisi öğrenci ve personellerimizin hizmetine sunulmuştur.

Süleyman Demirel Kapalı Spor Salonu

Üniversitemiz Beden Eğitimi ve Spor Yüksek Okulu ile diğer okulların dersleri dışında, Üniversitemiz öğrenci ve personellerinin boş zamanlarını en iyi şekilde değerlendirdiği Spor Salonu’nda; Voleybol, Basketbol, Hentbol, Masa Tenisi, Salon Futbolu, Badminton, Jimnastik, Dans, Step, Aerobik gibi Spor faaliyetleri yapılmaktadır. Salonumuz 100 kiş ilik protokol koltuğu ile toplamda 2500 kişilik seyirci kapasitesine sahiptir.