Skip Navigation Links

Temel Görev Alanı :

 

1-Türkiye Üniversite Sporları Federasyonu tarafından her yıl düzenlenen üniversitelerarası spor müsabakalarına katılacak takımlarımızın lisans, izin, araç ve personelin görevlendirme yazıları. Yolluk avans talep yazılarının yazılması ve sonuç raporları ile birlikte harcamaların takip edilerek her yıl rapor edilmesi.

2-Üniversitemizde her yıl düzenlenen Erciyes Üniversitesi Geleneksel Spor Şenliği adı altında yapılan tüm yarışmaların ve ödül törenlerinin gerçekleştirilmesi.

3-Üniversitemiz 25. Yıl Kapalı Yüzme Havuzuna ait laboratuvar sonuçlarını gösteren raporun her ay düzenli olarak İl Sağlık Müdürlüğüne bildirilmesi.

4-Üniversitemiz öğrencileri, personeli, emekli ve mezunları ile eş ve çocuklarına Spor tesisler giriş kartı verilmesi ve ücretlerinin tahsil edilerek haftalık olarak Strateji Daire Başkanlığı’na teslim edilmesi

 

2006 Yılından İtibaren Yapılmış Olan İcraatlar :

 

-2009 Yılı Kasım ayı içerisinde 25.Yıl Kapalı Yüzme Havuzunun genel tadilat ve bakımı ile     kondisyon salonunun büyütülmesi, iki adet sauna ve bekleme salonlarının yenilenmesi.

-Atletizm sahası ve suni çim sahanın yapılması

- Prof Dr. Ahmet Bilge Spor Salonunun hizmete açılması

 

Yapılması Gerekenler, Öneriler ve Yeni Projeler:

-Mevcut Spor alanlarının yetersiz olması ve ihtiyaca cevap vermediğinden dolayı

1 adet Spor Salonu

1 Adet Yüzme Havuzu

2 Adet Kapalı Tenis Salonu

Süleyman Demirel Spor Salonunun genel tadilat ve bakımının yapılması

Copyright ©2013. Erciyes Üniversitesi. Bilgi İşlem Daire Başkanlığı Web Grubu